• Izba

    Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie
  • Obiekty muzealne

 

Jesteśmy na Sketchfabie i Instagramie

Edyta Bugowska 20.08.2019 11:07 mniej światła zapisz do PDF drukuj
Jesteśmy na Sketchfabie i Instagramie

Rozszerzamy naszą działalność w internecie i social mediach. Utworzyliśmy konta Regionalnej Pracowni Digitalizacji na Sketchfabie oraz na Instagramie. To tam, oprócz Facebooka będą trafiały efekty naszej codziennej pracy.

Chcielibyśmy, aby to, co robimy można było znaleźć tam, gdzie są nasi odbiorcy, dlatego założyliśmy profile Pracowni na Sketchfabie i Instagramie. Na jednym będzie można oglądać zrealizowane przez nas modele, na drugim zdjęcia. Codzienne informacje z życia Pracowni będą dalej dostępne na Facebooku, a realizowane przez nas filmy będzie można oglądać na naszym kanale – Pracownia Digitalizacji – na YouTubie. W ten sposób będziemy lepiej wypełniać naszą misję upowszechniania dziedzictwa kulturowego i trafiać w miejsca, gdzie są osoby zainteresowane tego rodzaju treściami.

Wszystkim śledzącym nasze zmagania z cyfryzacją dziedzictwa kulturowego dziękujemy i zachęcamy do kolejnych spotkań w cyfrowym świecie.

 

— Edyta Bugowska


Komentarze

 
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.

Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Contact.