Pokoloruj Zabytek

Myślałeś kiedyś o pomalowaniu np. oryginalnej włoskiej majoliki? Teraz masz okazję! Dzięki aplikacji "Pokoloruj zabytek" i dedykowanej do niej kolorowance, dostępnej do pobrania na naszej stronie, możesz kompletnie zmienić kolorystykę zabytkowego albarella - naczynia aptecznego, nie narażając cennego oryginału na uszkodzenie.
Pokoloruj kolorowankę według swojego uznania, pobierz aplikację a następnie skieruj na nią obiektyw kamery urządzenia mobilnego z otwartą aplikacją i gotowe - możesz podziwiać pokolorowany przez siebie zabytek w 3D.

Możesz też oczywiście sprawdzić jak wygląda jego oryginalna kolorystyka przyglądając się jego modelowi 3D uzyskanemu dzięki digitalizacji 3D wykonanej przez Regionalną Pracownię Digitalizacji Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu. W czasie pracy nad nową odsłoną zabytku możesz również wsłuchać się w przygotowaną dla niego audiodeskrypcję.

 

Aplikacja dostępna jest w sklepie Google Play pod tym linkiem.

 

Aplikacja powstała w ramach projektu pn. „Continuum. Cyfrowe kolekcje Warmii i Mazur” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych oraz współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

 

 

 

 

 

Polityka Prywatności – aplikacji mobilnej "Pokoloruj zabytek" Regionalnej Pracowni Digitalizacji działającej w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

Regionalna Pracownia Digitalizacji działająca w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu (zwana dalej „RPD”) szanuje prawo użytkowników aplikacji przez nią stworzonych  do prywatności i oświadcza, że dokłada wszelkich starań, aby nie gromadzić żadnych danych oprócz tych, które są konieczne do prawidłowego funkcjonowania aplikacji.

1. Wszelkie dane, które mogłyby w jakikolwiek sposób pozwolić na identyfikacje (ustalenie tożsamości) Użytkownika, nie są gromadzone przez aplikację ani udostępniane przez Usługodawcę jakimkolwiek osobom trzecim.

2. Aplikacje zbudowane zostały przy użyciu silnika Unity oraz platformy EasyAR, której właścicielem jest firma VisionStar Information Technology (Shanghai) Co., Ltd. Platformy te przez utworzone przez RPD aplikacje anonimowo zbierają dane statystyczne udostępniane przez system. Polityki prywatności tych platform dostępne są pod linkami:

-   Unity: Polityka prywatności Unity

- EasyAR, której właścicielem jest firma VisionStar Information Technology (Shanghai) Co., Ltd: Polityka prywatności EasyAR

3. RPD nie gromadzi i nie zbiera żadnych danych przez tworzone przez siebie aplikacje.

4. Aplikacja może korzystać z następujących uprawnień:

  1. Pamięć - karta SD – dzięki temu uprawnieniu aplikacja może zapisywać dane w pamięci urządzenia dzięki czemu użycie funkcjonalności jest możliwe w trybie offline,
  2. Pełny dostęp do sieci – platformy przy użyciu, których zbudowane zostały aplikacje zbierają anonimowo dane statystyczne udostępniane przez system użytkowników w celu, poprawy jakości świadczonych usług, w szczególności w przypadku wystąpienia błędu aplikacji. Szczegółowe informacje na temat rodzaju, sposobu i celu gromadzenia tych informacji przez platformy Unity i EasyAR dostępne są w ich politykach prywatności: Polityka prywatności Unity ,  Polityka prywatności EasyAR
  3. Dostęp do aparatu – uprawnienie potrzebne do funkcjonalności, które wymagają zrobienie zdjęcia, do skanerów kodów QR/kreskowych oraz w funkcjonalności AR (poszerzonej rzeczywistości)

5.  Jeżeli nie wyrażasz zgody na zbieranie anonimowych danych statystycznych przez aplikacje wykonane przez RPD przy użyciu platformy Unity i EasyAR, nie instaluj lub odinstaluj aplikacje zgodnie ze standardowym procesem dostępnym na twoim urządzeniu mobilnym.

6. RPD  zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Polityce Prywatności, które publikowane będą na tej stronie internetowej ().

W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności chętnie służymy pomocą. Skontaktuj się z nami na adres rpd@swiatowid.elblag.pl


Powiązane Pliki

 
 
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.