Podpisanie umowy partnerskiej

Podpisanie umowy partnerskiej

W poniedziałek, 26 sierpnia w Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Elblągu została podpisana umowa partnerska do projektu z programu Polska-Rosja. W trzecim kwartale tego roku rozpoczynamy relizację projektu "Muzea ponad granicami. Etap II"

Muzeum Brama Frydlandzka, które jest partnerem wiodącym oraz Regionalna Pracownia Digitalizacji i Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu wkrótce (w III kwartale 2019 r.) rozpoczynają realizację projektu "Muzea ponad granicami. Etap II". W poniedziałek i we wtorek, 26 i 27 sierpnia, zostały podpisane umowy partnerskie. Dzięki temu zadaniu nasza Pracownia pozyska nowy skaner i dodatkowy sprzęt służący digitalizacji, a także wyposażenie sali wystawowej. Już niedługo będziecie mogli podziwiać nasze realizacje nie tylko w internecie, ale również w Centrum Spotkań Europejskich "Światowid". Tam do dyspozycji będziemy mieli część II piętra. Dodatkowo rozpoczniemy cyfryzację kilkudziesięciu najcenniejszych zabytków kaliningradzkiego muzeum, w tym jego budynku.

 

Dofinansowano ze środków Unii Europejskiej z Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020.

Za treść niniejszej informacji odpowiada Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu i w żadnym wypadku nie należy przyjmować, że odzwierciedla ona stanowisko Unii Europejskiej, Instytucji Zarządzającej lub Wspólnego Sekretariatu Technicznego Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020.

 

— Edyta Bugowska


 
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.