Co u nas?

Co u nas?

Lada chwila na naszej stronie pojawią się nowe średniowieczne obiekty, ale już teraz promujemy je pokazując w mediach społecznościowych krótkie filmiki, na których prezetujemy wybrane muzealia.

Zapraszamy na nasze konta na Facebooku i Instagramie, tam na bieżąco zamieszczamy efekty naszych prac i zapowiedzi tego, co będzimy robić wkrótce. Teraz kończymy prace nad dwoma projektami, dotyczącymi średniowiecznych muzealiów z naszego regionu oraz Kanału Elbląskiego. W październiku wielkie podsumowanie podczas konferencji dla nauczycieli, a lada chwila efekty digitalizacji pojawią się na naszej stronie. Tymczasem na Facebooku i Instagramie zamieszczamy materiały graficzne i filmowe, na których odsłaniamy co nieco z tego, co już jest gotowe, zaostrzając apetyt na więcej...

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz z Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

 

— Edyta Bugowska


 
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.