Nowy Rok – to Nowe wyzwania, także dla naszego zespołu!

Nowy Rok – to Nowe wyzwania, także dla naszego zespołu!

Właśnie rozpoczęliśmy pracę nad kolejnym projektem „Wirtualne zabytki Warmii i Mazur – rozbudowa serwisu Cyfrowe Warmia i Mazury”. Realizując projekt będziemy kontynuować współpracę z Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie i Muzeum Budownictwa Ludowego – Park Etnograficzny w Olsztynku, ale mamy też nowego partnera – Żuławski Park Historyczny w Nowym Dworze Gdańskim.

Już rozpoczęliśmy skanowanie pierwszych obiektów! Efekty naszej pracy, tak jak w zeszłym roku, będzie można zobaczyć na naszej stronie internetowej cyfrowewm.pl. Warto na nią zaglądać, bo już niedługo w ramach realizowanego projektu zostanie rozbudowana o nowe funkcjonalności – m. in. o multimedialna grę edukacyjną oraz o serwis wycieczkowy, dzięki któremu będziecie mogli tworzyć własne szlaki online po naszych pięknych i bogatych w zabytki Warmii i Mazurach!

 

— Urszula Jatkowska


 
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.