Spotkajmy się w "realu"!

Spotkajmy się w

Ogólnopolska Inauguracja Europejskich Dni Dziedzictwa, obchodzona w tym roku pod hasłem "Utracone dziedzictwo" będzie miała miejsce już w ten piątek 11.09. w Elblągu! Wydarzenie to połączone zostanie z już 10. jubileuszową edycją elbląskiego "Święta Chleba". Pośród licznych atrakcji przygotowanych na te trzydniowe święto promujące regionalne dziedzictwo kulturowe, gdzie pokarm znajdzie zarówno dusza i ciało również nasz zespół Regionalnej Pracowni Digitalizacji będzie miał przyjemność zaprezentować coś specjalnego! 

Wszystkich zainteresowanych codzienną pracą naszego zespołu i tym w jaki sposób zabytki regionu trafiają do sieci dzięki skanerom 3D z naszej pracowni, serdecznie zapraszamy już w tą sobotę 12.09., od godz. 11.00 do godz. 19.00 do Ratusza Staromiejskiego, o każdej pełnej godzinie. Dodatkową atrakcją będą również projekcje materiałów filmowych prezentujących postaci wybranych twórców ludowych z terenu Warmii i Mazur pt. "Ostatni Mistrozwie kultury ludowej". SERDECZNIE ZAPRASZAMY!    

 

— Urszula Jatkowska


 
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.